Hakkımızda

Annelik ve babalık, bir insanın hayatında tadabileceği en güzel duygulardan biridir. Bu eşsiz duyguyu yaşarken, kimi zaman çocuklarımız için endişelenir, onlar için en iyisini isteriz. Fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlıklarını korumaya ve desteklemeye gayret ederiz.

İşte tam da bu noktada; çocuk yetiştirmek konusunda uzmanlarımızın kaleme aldığı yazılar, bütün anne babalara rehberlik edecek, yol ve yön gösterecek.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, anne baba olmak birtakım kolaylıkların yanı sıra, baş edilmesi kolay olmayan güçlükleri de beraberinde getiriyor. Anne karnından itibaren çocukla sağlıklı bir iletişim ve güçlü bir bağ kurmak, çocukları hayata hazırlamak ve hem fiziksel hem de ruhsal ihtiyaçlarını karşılamak, anne babaların en önemli görevleri arasında yer alıyor.

Çocuklarımızı yetiştirirken, yeri geldiğinde geleneksel, yeri geldiğinde güncel bilgilere ihtiyaç duyarız. Nihayetinde anne babalık konusunda kendimizi geliştirmemiz ve sıklıkla güncellememiz gerekiyor. Çünkü çocukların gelişim dönemlerine göre ihtiyaçlarının da değiştiği gerçeği, anne baba olmak konusunda kendimizi yenilememiz gerektiği anlamına geliyor.

Hiç merak etmeyin! Yersiz endişe ve kaygılarınızdan kendinizi arındırın. Keza anne baba olmak, ebeveynlik ve gerek fiziksel gerekse ruhsal açıdan sağlıklı çocuklar yetiştirmek konusunda ihtiyaç duyacağınız birçok bilgiyi sitemizde bulabileceksiniz. Çocuk yetiştirirken karşılaşabileceğiniz zorlukları, sitemizde yer alan güvenilir ve doyurucu bilgiler ışığında kolaylıkla aşabileceksiniz.

Sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek yolunda büyük mücadeleler veren anne babaların yolunu, gücümüz ve bilgimiz nispetinde aydınlatabilmek en önemli misyonumuzdur…